1
Keer terug

Ellen Jodts

Ellen Jodts begeleidt ondernemers bij het nemen van doordachte financiële beslissingen. Ze werkt met starters, groeiers en ondernemers in transitie die nood hebben aan helderheid, richting en vertrouwen in hun cijfers.

Met meer dan 15 jaar ervaring in de bank- en financiële sector als financieel consultant, kredietverstrekker en sparringpartner, weet Ellen als geen ander waar ondernemers vastlopen. Ze combineert haar achtergrond als licentiaat Handelswetenschappen (KMO-management) en master in Meertalige Bedrijfscommunicatie met een talent om complexe financiële materie begrijpelijk en bruikbaar te maken.

Wat Ellen onderscheidt, is haar vermogen om cijfers tot leven te brengen. Waar financiën vaak als “saai” of abstract worden ervaren, maakt zij ze concreet, helder en onmiddellijk toepasbaar. Ze helpt ondernemers om niet langer enkel achteruit te kijken, maar vooruit te denken: van cijfers begrijpen naar beslissingen durven nemen.

In haar begeleiding vertaalt ze financiële inzichten naar praktische handvatten die meteen inzetbaar zijn in het dagelijkse ondernemerschap. Alles wat ze meegeeft, kan je de volgende dag als ondernemer al gebruiken.

Als spreker, docent en consultant inspireert ze ondernemers en professionals om anders naar hun cijfers te kijken, niet als verplichting, maar als een krachtig kompas voor groei.

Vanuit Finwings werkt Ellen met een heldere missie: structuur brengen in je cijfers en je helpen beslissen met vertrouwen.

Sinds 2026 is Ellen mede-vennoot bij Coaching The Shift, waar ze de financiële expertise zowel intern als extern trekt. Vanuit de duidelijke vaststelling dat ondernemers nood hebben aan meer helderheid in hun cijfers, bouwt ze er de financiële pijler verder uit en vertaalt ze financiële inzichten naar een stevig fundament voor doordachte groei.

Ellen Jodts maakt van cijfers een helder kompas, zodat ondernemers niet blijven hangen in twijfel, maar met vertrouwen de juiste financiële keuzes maken.

Ellen Jodts

Geeft de volgende opleidingen:

kiezentalent.jpg
Startdatum: 20/11/2026Duur: 40 uur

Klanten aantrekken, een gezond businessmodel op...

Bijna elke coach, consultant of trainer heeft een sterke opleiding, een mooie website en veel goesting. Toch loopt het voor velen vast: te weinig klanten, tarieven...

Lees meer