Opleiding inspirerend coachen
Al meer dan 10 jaar vormt deze basistraining to...
Lees meerLeer uit praktijkcases over organisatieontwikkeling en een eigentijdse manier van veranderkunde
Naar aanleiding van de lancering van zijn nieuw boek 'De corporate activist. Het transitiecanvas als leidraad', getuigt Rudy Vandamme samen met enkele van zijn professionele klanten hoe ze samen taaie vraagstukken aanpakken in organisaties en zo een eigentijdse manier van veranderkunde concretiseren. Je gaat naar huis met het splinternieuwe boek van Rudy onder de arm en met frisse praktijkideeën over eigentijdse en succesvolle veranderprincipes.
Al decennialang zijn er discussies hoe veranderingen succesvoller kunnen zijn als het om taaie vraagstukken gaat. Veranderprojecten schieten te kort als de verandering fundamenteel is, mensen betreft en duurzaam moet verankerd worden. 'De mensen zijn niet mee', zegt men dan. Directies en bestuurders voelen zich vaak onmachtig. Fusies, reorganisaties, digitalisering, retentiebeleid, wachtlijsten, het zijn allemaal vraagstukken waar directies hulp nodig hebben van medewerkers. Bovendien zien ze zich gesteld voor nog grotere toekomstige uitdagingen.
Naast de klassieke veranderstrategieën is er nood aan eigentijdse inspiratie als het gaat om fundamentele veranderingen. Die eigentijdse methodiek wordt niet alleen beschreven in het boek van Rudy Vandamme, hij gaat het er ook actief mee aan de slag met opdrachtgevers in bedrijven, overheden, zorginstellingen, scholen, banken, enzovoort.
Ter gelegenheid van de launch van Rudy Vandammes boek 'De corporate activist. Het transitiecanvas als leidraad.' organiseert HRD Academy een inspirerende masterclass. Rudy Vandamme gaat die middag in dialoog met zijn opdrachtgevers waar hij als consultant al jarenlang mee samenwerkt. Bovendien wordt het publiek actief betrokken om mee na te denken over het aanpakken van taaie vraagstukken.
Nu de wereld niet alleen VUCA is, maar fundamentele transities voor de deur staan, is er ook een nieuw soort veranderkunde nodig.
Bestuurders, leidinggevenden, managers, HR professionals, durvers, kantelaars, coaches, veranderaars, consultants en iedereen met interesse voor de ontwikkeling van een meer eigentijdse veranderkundige aanpak.
Dit programma wil een kruisbestuiving en dialoog zijn tussen alle aanwezigen. Het is opgebouwd om kennis en inzicht te creëren in de krachtlijnen voor toekomstig handelen van iedereen die met verandering in organisaties bezig is. Het publiek wordt actief betrokken bij de dialogen en exploraties.
Er is vaak dialoog en gesprek met mensen uit de praktijk waarmee Rudy Vandamme aan de slag gegaan is. Gastsprekers:
Deze bijeenkomst heeft een hybride vorm. Er wordt kennis en methodiek aangebracht. Casussen uit de praktijk worden bevraagd. Deelnemers gaan in dialoog met elkaar en kennis wordt op het einde geconsolideerd.
Wist je dat je als deelnemer wellicht recht hebt op één of meerdere opleidingssubsidies? Je leest er hier alles over.
Deze opleiding komt specifiek in aanmerking voor:
Rudy Vandamme (1958) is doctor in de psychologie en senior trainer en docent. In zijn trainingen beroept hij zich op dertig jaar ervaring met individuele coaching, teamontwikkeling en organisatieverandering. Op basis van zijn studies psychologie, filosofie, antropologie, NLP en bemiddeling formuleert hij methodieken die professionals kunnen inzetten om ontwikkeling vorm te geven. Hij is de oprichter van het Deep Evolvement Instituut. Rudy schreef meer dan 15 boeken, waaronder longsellers: 'Handboek Ontwikkelingsgericht Coachen voor individuen', 'Handboek Ontwikkelingsgericht coachen van teams', 'Handboek Coachend Leiderschap' en 'Zinzoekers'. Rudy heeft een talent om actuele wetenschappelijke inzichten te verbinden met concrete methodiek.
Prijs
Al meer dan 10 jaar vormt deze basistraining to...
Lees meerIntervisie is een manier om te leren van elkaar...
Lees meerMaak kennis met het programma, de werkwijze en ...
Lees meerAls externe organisatiecoach bijdragen tot orga...
Lees meer